Lasīšanai: 1 minūte

Piedziņas vēršana uz nekustamo īpašumu

J
jautā:
08. martā, 2021
Vilis

Labdien! Kas ir jādara, ja tiesu izpildītājs uzliek arestu nekustamajam īpašumam, kuru es tikko esmu mantojis pēc tēva nāves un taisījos pārdot? Pārdošanas mirklī man notārs teica, ka ir uzlikts arests, man ir 2000 eiro liels parāds (pircējs piedāvā iespēju segt manu parādu), kuru neesmu samaksājis. Vai es varu uzreiz samaksāt visu savu parādu tiesu izpildītajam, lai viņš atstāj mierā manu nekustamo īpašumu, ja ir jau uzlikts arests? Kā uzzināt, kurš tiesu izpildītājs ved manu lietu? Visas vēstules neesmu lasījis, bet esmu uzreiz sadedzinājis muļķības pēc.

A
atbild:
25. martā, 2021

Ja jūs samaksājat parāda summu un tiesu izpildītāja izdevumus, tad tiesu izpildītājs piedziņas atzīmi uz nekustamo īpašumu zemesgrāmatā dzēsīs.

Informāciju piedzinējs, parādnieks vai viņu pilnvarotās personas bez maksas var saņemt, reģistrējoties elektronisko izsoļu vietnes sadaļā “Citi pakalpojumi” – “Manas izpildu lietas”.