Lasīšanai: 1 minūte

Darba samaksas piedziņa

J
jautā:
06. martā, 2021
Evija

Labdien! Kur vērsties, ja parādnieks nepilda tiesas lēmumu un neizmaksā parādu? Vairākiem darbiniekiem naudas trūkuma dēļ uzņēmums neizmaksāja darba algu, kā arī atbrīvoja viņus no darba. Vērsāmies tiesā ar prasību par vienkāršoto parāda piedziņu. Tiesa prasību apmierināja. Pagāja noteiktās 10 dienas, kurās parādniekam vajadzēja izmaksās naudu, taču tas nenotika. Pašam uzņēmumam ir nodokļu parādi vairākos tūkstošos.

A
atbild:
29. aprīlī, 2021

Ja jums ir izpildu dokuments, tad jums tas jāiesniedz piespiedu izpildei zvērinātam tiesu izpildītājam saskaņā ar Civilprocesa likuma 557. panta nosacījumiem.

Iesakām jums iepazīties ar portālā publicēto skaidrojumu: “Kā visātrāk atgūt neizmaksāto darba algu”.