Lasīšanai: 1 minūte

Publiskas personas mantas iznomāšana

J
jautā:
03. martā, 2021
Valērijs

Labdien! Pašvaldībai ir tiesības veikt izsoli – neapdzīvojamo telpu (garāžu), kura ir uz iznomāšanu. Īsāk sakot, kurš solīs vairāk, ar to tiks slēgts īres līgums.

A
atbild:
08. aprīlī, 2021

Jā, pašvaldība var rīkot izsoli.

Iznomāšanas nosacījumus un izsoles organizēšanu nosaka 2018. gada 20. februāra Ministru kabineta noteikumi Nr. 97 “Publiskas personas mantas iznomāšanas noteikumi”.