Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai iespējams atgūt par logu ielikšanu iztērēto naudu

J
jautā:
03. martā, 2021
Jevgeņija

Labdien! Vēlējos noskaidrot šādu jautājumu. Cilvēks dzīvo neprivatizētā dzīvoklī un par savu naudu pirms pāris gadiem ir ielicis PVC logus (izmaksas ir diezgan lielas). Vai ir taisnība, ka par šādu darbu veikšanu neprivatizētajiem dzīvokļiem var atgūt naudu no dzīvokļa apsaimniekotāja jeb pašvaldības? Kādi likumi to regulē?

A
atbild:
29. martā, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Ar jautājumu par to, vai par jaunu logu ielikšanu var atgūt naudu no pašvaldības, ir jāvēršas konkrētajā pašvaldībā, ar kuru noslēgts dzīvojamās telpas īres līgums. Svarīgi ir arī noslēgtā īres līguma noteikumi.