Lasīšanai: 1 minūte

Kāpēc ir slēgts ceļš

J
jautā:
02. martā, 2021
Pavels

Labdien! Vai cilvēks drīkst slēgt ceļu, ja to nav ierīkojis viņš un ceļa beigās atrodas valsts ierīkota atpūtas vieta? Paldies!

A
atbild:
16. martā, 2021
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Indra Dogādova, zvērināta advokāte

Ieteiktu ielūkoties zemesgrāmatā, kam par labu ir reģistrēts ceļa servitūts, kā arī pēc tam noskaidrot ceļa statusu (pašvaldības, valsts vai privāts). Iegūstot šo informāciju, ir iespējams noteikt, vai ceļš ir slēgts atbilstoši normatīvo aktu regulējumam.