Lasīšanai: 1 minūte

Kā sazvanīt VARAM

J
jautā:
15. februārī, 2021
Andris

Labdien! Kāds ir telefona numurs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM), uz kuru var piezvanīt un uzdot jautājumu? Paldies!

A
atbild:
16. februārī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas kontakti ir pieejami šeit: tālrunis – 66016740, e-pasta adrese – pasts@varam.gov.lv, adrese – Peldu iela 25, Rīga, LV-1494, Latvija.