Lasīšanai: 1 minūte

Kad būs pieejami dati par 2020. gada vidējo iemaksu algu

J
jautā:
04. februārī, 2021
Sigita

Labdien! Cik liela ir vidējā apdrošināšanas iemaksu alga 2019. gadā (EUR)? Paldies!

A
atbild:
08. februārī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Statistika par vidējo apdrošināšanas iemaksu algu gadā tiek publicēta pārskata gadam sekojošā trešā mēneša 20. datumā, norādīts Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras informācijā. Tātad dati par vidējo iemaksu algu 2020. gadā gaidāmi 20. martā.