Lasīšanai: 1 minūte

Konta atķīlāšana

J
jautā:
03. februārī, 2021
Kristīne

Labdien! Tiesu izpildītājs nobloķēja kontus par nesamaksātiem alimentiem. Visi maksājumi tika veikti, saņemti, bet konti joprojām (pēc 8 darba dienām) ir bloķēti. Kāds ir termiņš: cik ilgi pēc apmaksas veikšanas tiesu izpildītāji ir tiesīgi veikt kontu atbloķēšanu?

A
atbild:
09. februārī, 2021

Ja uzturlīdzekļu parāds ir segts un ir apmaksāti tiesu izpildītāja izdevumi, tad vajadzētu būt, ka konti tiek atbloķēti 3–4 dienu laikā. Neskaidrību gadījumā iesakām sazināties ar tiesu izpildītāju.