Lasīšanai: 1 minūte

Piedziņa no juridiskas personas

J
jautā:
14. janvārī, 2021
Maris

Labdien! No kā piedzen parādu, ja SIA nav naudas?

A
atbild:
18. janvārī, 2021

Piedziņu no juridiskas personas nosaka Civilprocesa likuma 572. panta nosacījumi:

(1) Piedziņu pēc izpildu dokumentiem tiesu izpildītājs vispirms vērš uz juridiskās personas naudas līdzekļiem, kuri atrodas kredītiestādēs vai pie citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem.

(2) Ja, vēršot piedziņu uz juridiskās personas naudas līdzekļiem kredītiestādēs vai pie citiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, piedzinēja prasījums netiek apmierināts, piedziņu vērš uz juridiskās personas mantu.