Lasīšanai: 1 minūte

Vai pašvaldībai var lūgt attīrīt ceļu no sniega

J
jautā:
11. janvārī, 2021
Ilze

Labdien! Vai pagastam var prasīt, lai iztīra ceļu no sniega ziemā, jo ir grūti izkļūt laukā, ja nav nekādu citu iespēju? Ja jā, tad kādām jābūt prasībām (pensionārs, vientuļais, vientuļā māmiņa, invalīds)?

A
atbild:
30. aprīlī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Šajā jautājumā jums būtu jāvēršas pašvaldībā. LV portāls e-konsultācijā ir skaidrojis, ka atbilstoši Zemes pārvaldības likumam pašvaldības nozīmes ceļa statusa noteikšana dod iespēju pašvaldībai saistošajos noteikumos paredzētajā kārtībā piedalīties tā būvniecībā un uzturēšanā.