Lasīšanai: 1 minūte

Vai SIA var reģistrēt biroja telpās, kuras tiek īrētas

J
jautā:
03. janvārī, 2021
Jānis

Labdien! Vai SIA var reģistrēt ofisa telpās, kuras tiek īrētas? Piemēram, es īrēju ofisa telpas un norādu ofisa adresi kā uzņēmuma juridisko adresi SIA atvēršanas dokumentos.

A
atbild:
05. janvārī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

LV portāls vairākkārt e-konsultācijās ir norādījis: lai nodokļu maksātājs varētu reģistrēt saimnieciskās darbības veikšanas vietu nekustamajā īpašumā, kurš pieder citai personai, tam ir pienākums saņemt rakstisku dzīvokļa īpašnieka piekrišanu nodokļu maksātāja (īrnieka) saimnieciskās darbības veikšanas vietas reģistrācijai attiecīgajā dzīvokļa īpašumā.