Lasīšanai: 1 minūte

BKA termiņš iesniegumā darba devējam

J
jautā:
15. novembrī, 2020
Krista

Vēlējos noskaidrot, kāds datums ir jānorāda darba devējam iesniegumā par bērna kopšanas atvaļinājumu, kurš tiek ņemts uz pusotru gadu. Kāds beigu datums jānorāda? B lapa beidzas 23.11.20.

A
atbild:
25. novembrī, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Iesniegumā darba devējam par bērna kopšanas atvaļinājuma piešķiršanu pēc dzemdību atvaļinājuma ir norādāms BKA sākuma laiks un kopējais termiņš. Konkrētajā gadījumā – uz pusotru gadu, sākot ar 2020. gada 24. novembri. Aprēķinot konkrēti, jūsu BKA pēdējā diena būs 2022. gada 24. maijs.