Lasīšanai: 1 minūte

Kvalitātes piemaksas apmēru nosaka skolas direktors

J
jautā:
15. oktobrī, 2020
Andrejs

Kā uzzināt, kāpēc samazināta piemaksa par 2. kvalitātes pakāpi?

A
atbild:
22. oktobrī, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Ministru kabineta noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 27.1 pants nosaka: izglītības iestādes vadītājs izglītības iestādei piešķirtā finansējuma ietvaros ar iekšējo normatīvo aktu nosaka piemaksas apmēru 1., 2. un 3. kvalitātes pakāpei, kas iegūta no 2017. gada 10. augusta, par darba slodzi, kura atbilst mēneša darba algas likmei. Pedagogiem, kuri normatīvajos aktos par pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas organizēšanu noteiktajā kārtībā no 2017. gada 10. augusta ir ieguvuši kādu kvalitātes pakāpi, nosaka piemaksu proporcionāli pedagoga darba slodzei. Tātad ar jautājumu par kvalitātes pakāpes piemaksu jums jāvēršas pie skolas direktora. Iespējams, jums ir samazināta darba slodze, mazinājušās skolas finansējuma iespējas vai radies cits piemaksas samazinājuma iemesls.