Lasīšanai: 1 minūte

Par pedagogu var strādāt persona, kura ieguvusi vai iegūst pedagoģisko izglītību

J
jautā:
13. oktobrī, 2020
Laura

Šobrīd mācos LU 1. kursā par pirmsskolas skolotāju (nepilna laika klātiene). Vai es jau varu sākt strādāt pirmsskolas izglītības iestādē par skolotāju?

A
atbild:
22. oktobrī, 2020
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Atbilstoši Izglītības likuma 48. pantā noteiktajam par pedagogu var strādāt persona, kura ieguvusi vai iegūst pedagoģisko izglītību, kas atbilst Ministru kabineta (MK) noteiktajām profesionālās kvalifikācijas prasībām. Tātad varat strādāt par pirmsskolas izglītības pedagogu.