Lasīšanai: 1 minūte

Kad pieņem lēmumu par pabalstu

J
jautā:
10. oktobrī, 2020
Alise

Labdien! Kopš 27. septembra vairs nesaņemu bezdarbnieka pabalstu, tāpēc 28. septembrī pieteicos bezdarbnieka palīdzības pabalstam. Nākamajā dienā saņēmu atbildi, ka pieteikums ir saņemts un tiek nosūtīts tālākai izskatīšanai. Cik ilgā laikā ir jāsniedz atbilde, vai mans pieteikums ir apstiprināts?

A
atbild:
19. oktobrī, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras informācijā par administratīvo procesu norādīts, ka lēmumi par pabalstiem jāpieņem 10 dienu laikā no dienas, kad saņemts personas iesniegums, visi nepieciešamie dokumenti un informācija. Ja lēmuma pieņemšanai ir nepieciešams savākt papildu informāciju vai veikt papildu pārbaudes, lēmuma pieņemšanas termiņš var tikt pagarināts.