Lasīšanai: 1 minūte

Uzturlīdzekļu nemaksāšana neliedz ceļot

J
jautā:
04. oktobrī, 2020
Emma

Bērna tēvs ir ārzemnieks, uzturlīdzekļus viņa vietā maksā fonds (3 gadus). Vai viņš var iebraukt Latvijas teritorijā?

A
atbild:
13. oktobrī, 2020

Uzturlīdzekļu garantiju fonda likumā ir uzskaitīti ierobežojumi, kas tiek piemēroti parādniekiem, kuri nemaksā Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrācijai. Pārvietošanas ierobežojumi nav šo ierobežojumu sarakstā, tāpēc bērna tēvs var brīvi pārvietoties.