Lasīšanai: 1 minūte

Kur meklēt informāciju par piemērotajiem administratīvajiem sodiem

J
jautā:
18. septembrī, 2020
ivars buts

Kur un kā varu redzēt datus par man piemēroto sodu (protokola Nr. PG630991 no 02.03.2020.), lai varētu apmaksāt sodu (120 EUR)?

A
atbild:
23. decembrī, 2020
Linda Ņikona
LV portāls

Ja runa ir par sodu, kas piemērots administratīvā pārkāpuma procesa ietvaros, tad administratīvo sodu pārbaudi un nomaksu var veikt valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv sadaļā “Administratīvo sodu pārbaude un nomaksa”.

Minētā pakalpojuma mērķis ir nodrošināt iespēju skatīt informāciju par personai, personas nepilngadīgajiem bērniem, aizbildnībā un/vai aizgādnībā esošajām personām piemērotajiem administratīvajiem sodiem un veikt to apmaksu. Sadaļā iespējams veikt apmaksu arī par trešajai personai piemēroto administratīvo sodu, ja ir zināms protokola numurs un pārkāpēja dzimšanas dati.