Lasīšanai: 1 minūte

Parādniekam ir tiesības iepazīties ar lietas materiāliem

J
jautā:
11. septembrī, 2020
Santa

Uz tiesas nolēmuma pamata piedzenamā summa ir 2521,09 eiro. Darba devējs ieturēja 30% no darba algas, atstājot minimālo darba algu. Piedzenamā summa atmaksāta. Pēc 2 mēnešiem tiesu izpildītājs atsūta rīkojumu, ka vēl jāpiedzen 32,90 eiro. Kā to saprast? Pēc grāmatvedības datiem, visa summa ir nomaksāta. Kā rīkoties šajā situācijā? Iegūt informāciju no tiesu izpildītāja nav iespējams. Paldies!

A
atbild:
11. septembrī, 2020

Nezinot visus lietas faktiskos apstākļus, nav iespējams sniegt konkrētu atbildi.

Iespējams, tiesu izpildītājs sākotnēji ir kļūdījies, norādot kļūdainu piedzenamo summu rīkojumā darba devējam par ieturējumu veikšanu. Varbūt šī summa ir piedzenama kādā citā izpildu lietā.

Jums var ieteikt vērsties klātienē pie tiesu izpildītāja un lūgt izskaidrot visus neskaidros jautājumus, arī par piedzenamās summas apmēru.

Parādniekam un piedzinējam ir tiesības iepazīties ar visiem izpildu lietas materiāliem.