Lasīšanai: 1 minūte

Kādus transportlīdzekļus var reģistrēt CSDD

J
jautā:
08. septembrī, 2020
Dāvis

Vai bezceļu transporta līdzekli var individuāli reģistrēt par ceļu transporta līdzekli?

A
atbild:
22. decembrī, 2020
Linda Ņikona
LV portāls

Kā iepriekš LV portālam norādījusi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), par bezceļu transportlīdzekli tiek uzskatīts transportlīdzeklis, kurš tiek izmantots tikai slēgtā trasē ārpus ceļu satiksmes, vai tāds transportlīdzeklis, kuru ražotājs ir paredzējis izmantot tikai uz bezceļu seguma un ar kuru nav paredzēts piedalīties ceļu satiksmē, piemēram, sērijveidā izgatavoti mopēdi, motocikli, tricikli un kvadricikli.

Tas liek secināt, ka bezceļu transportlīdzekli nav iespējams pārreģistrēt par mehānisko transportlīdzekli, ar kuru atļauts piedalīties ceļu satiksmē. Vienlaikus aicinām sazināties ar CSDD, lai noskaidrotu precīzu atbildi (kontaktinformāciju var meklēt šeit).