Lasīšanai: 1 minūte

Kā tiek aprēķināta darba slodze internāta skolotājam

J
jautā:
07. septembrī, 2020
Irina

Labdien! Kā tiek aprēķināta darba slodze internāta skolotājam, ja mēnesī nostrādāju 98 stundas un likme ir 780 eiro?

A
atbild:
13. oktobrī, 2020

Ministru kabineta 2026. gada 5. jūlija noteikumu Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” 3. pielikuma 8. punktā noteikts, ka internāta skolotāja darba slodze, kas atbilst mēneša darba algas likmei, ir 40 darba stundas nedēļā. Mēnesī nostrādātās darba stundas var mainīties, jo dažādos mēnešos ir atšķirīgs darba dienu skaits.

Ja internāta skolotājs strādā profesionālās izglītības iestādē, tad darba slodze tiek tarificēta uz gadu un tā ir 1760 darba stundas gadā, kas veidojas šādi: 40 darba stundas nedēļā x 44 nedēļas.