Lasīšanai: 1 minūte

Nepilns darba laiks

J
jautā:
02. septembrī, 2020
AGRITA

Labdien! Kādai darba laika organizācijai vajadzētu būt noteiktai darba līgumā, ja es kā darbiniece esmu pieņemta darbā tikai uz divām darba dienām nedēļā? Pēc pašreizējiem rakstiem saprotu, ka tas nevar būt summētais darba laiks. Paldies!

A
atbild:
18. septembrī, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Slēdzot darba līgumu, darba devējs un darbinieks rakstveidā vienojas par nolīgtā darba laika ilgumu dienā vai nedēļā, kā arī var vienoties par summētā darba laika organizāciju.

Ja vienošanās ar darba devēju ir par nodarbinātību divas dienas nedēļā, tad darba līgumā tiks noteikts nepilns darba laiks, norādot konkrētu nedēļā nostrādājamo stundu vai dienu skaitu.