Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Ko darīt, ja kaimiņš trokšņo

J
jautā:
08. augustā, 2020
Daiga

Kaimiņiem 10–12 stundas dienā skan skaļi radio, kas novietots šķūnī kalna galā. Tas rada troksni mūsu īpašumā, kas traucē mieru un atpūtu. Runājot ar kaimiņu par šo problēmu, nekas nemainās. Viņa uzvedība ir agresīva, viņš lamājas. Ko darīt?

A
atbild:
11. augustā, 2020
Inese Helmane
LV portāls

LV portāls jau vairākkārt ir rakstījis, ka policijas iespējas risināt šādus jautājumus ir ierobežotas, jo neviens normatīvais akts nenosaka atbildību par trokšņošanu.

Tomēr vajadzētu mēģināt par situāciju vienoties ar kaimiņiem, bet, ja trokšņošana ir ļoti skaļa un neizturama, vērsties pie pašvaldības policijas, kas katru gadījumu vērtē individuāli.