Lasīšanai: 1 minūte

Ja zemes īpašnieks apgrūtina ceļu satiksmi

J
jautā:
15. jūlijā, 2020
Jānis

Labdien! Ko iesākt, ja kaimiņš savu teritoriju neiežogo, bet uz ceļa braucamās daļas novieto koka bluķus, akmeņus, betonus, skuju un lapu kaudzes, kuras pat apdraud satiksmes drošību? Kaimiņš uzskata, ka tā esot viņa teritorija, bet skaidri redzams, ka tā ir brauktuve. Vieta: Jūrmala.

A
atbild:
23. jūlijā, 2020

Ja minētais zemes īpašnieks ceļa malā novieto lietas vai priekšmetus, kas apdraud ceļu satiksmi, jums ir tiesības versties Jūrmalas pašvaldības policijā ar iesniegumu par šo faktu.