Lasīšanai: 1 minūte

Ja dabā vairs nav kūtiņas un šķūņa, jāvēršas pašvaldībā

J
jautā:
09. jūlijā, 2020
larisa

Esmu mantojumā saņēmusi dzīvokli, šo dzīvokli kopā ar šķūni un kūtiņu privatizējām par pajām, ko apliecina vienošanās. Tagad, kad varu ierakstīt īpašumu zemesgrāmatā, no pašvaldības izsniegtās izziņas ir pazudusi gan kūtiņa, gan šķūnis. Ko iesākt?

A
atbild:
11. augustā, 2020
Valsts zemes dienests
Iveta Ciganova, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Diemžēl ļoti ierobežotās informācijas dēļ Valsts zemes dienests nevar sniegt atbildi uz šo jautājumu, jo nav saprotams, vai pašvaldība nav iekļāvusi izziņā kūtiņu un šķūni tādēļ, ka tie ir sabrukuši un dabā vairs neeksistē, vai arī kādu citu apsvērumu dēļ. Aicinām personu vērsties pašvaldībā, lai risinātu situāciju.