Lasīšanai: 1 minūte

Jāvēršas pie zemes izpētes veicēja

J
jautā:
09. jūlijā, 2020
Dace

Cik ilgi valsts drīkst apgrūtināt privātu zemes īpašumu ar izpētes teritorijas statusu valstiski nozīmīgu projektu dēļ? Piebildei: manā gadījumā šāda situācija ir jau 11 gadus. Turpinu maksāt nodokļus un uzturēt teritoriju atbilstoši pašvaldības noteikumiem. Cik ilgi?

A
atbild:
29. jūlijā, 2020
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Jānis Muižnieks, zvērināts advokāts

Jautājums nesatur nekādus faktus par to, kas noteicis teritorijas izpēti, pašas izpētes mērķi, kas veic šo izpēti, līdz ar to arī nav iespējams sniegt atbildi pēc būtības. Jautājuma autoram būtu nepieciešams vērsties pie tā subjekta, kas veic izpēti, un noskaidrot situāciju.