Lasīšanai: 1 minūte

Vai Latvijā var mācīties vadīt transportlīdzekli ar citas valsts braukšanas mācību atļauju

J
jautā:
08. jūlijā, 2020
Alens

Vai es varu turpināt mācīties vadīt vieglo automašīnu Latvijā ar angļu mācību tiesībām? Uzturēšos Latvijā 40 dienas.

A
atbild:
29. jūlijā, 2020
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Rolands Rumba, sabiedrisko attiecību speciālists

Nē, to nevar darīt, jo braukšanas mācību atļauja nav starptautisks dokuments. Tā ir derīga tikai tajā valstī, kurā tā izsniegta.