Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Informācija par neizmantotajām tiesībām uz pensiju jāuzzina VSAA

J
jautā:
03. jūnijā, 2020
Jacob Rakhman

Good evening. Much to my regrets I neglected to confirm my proof of life in order to continue to receive my pension, which was granted to me since 2010. What should i do to corect the situation? I was born 06/17/ 1947. I am also a Latvia''s citizen as of March 2020.

Labdien! Ar nožēlu jāatzīst, ka nevērības dēļ neesmu sniedzis pierādījumus, ka esmu dzīvs, lai turpinātu saņemt savu pensiju, kas man piešķirta no 2010. gada. Ko man darīt, lai labotu šo situāciju? Esmu dzimis 1947. gada 17. jūnijā. Esmu Latvijas pilsonis no 2020. gada marta.

A
atbild:
13. jūnijā, 2020
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja jums ir tiesības uz Latvijas pensiju, kuras neesat izmantojis, jāsazinās ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru.

Saziņas iespējas: e-pasts vsaa@vsaa.gov.lv; konsultacijas@vsaa.gov.lv; konsultatīvais tālrunis 64507020.