Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Tiesības no mājas pārvaldnieka saņemt detalizētu pārskatu

J
jautā:
12. martā, 2020
Dace

Kā rīkoties, ja daudzdzīvokļu mājas biedrības valdes priekšsēdētājs, kas ir arī mājas pārvaldnieks, nereaģē uz mutisku un SMS veida lūgumu iedot līguma kopiju? Biedrība dibināta 2015. gadā. Līdz šim laikam (12.03.2020.) nav bijusi neviena sapulce (nav atskaites par biedrības finansēm vai pārrunas par nepieciešamākajiem darbiem, vispār neviena sapulce nav notikusi). Esmu lūgusi (mutiski un ar SMS palīdzību) detalizētu finanšu pārskatu. Pārvaldnieks uz to nereaģē. Kādas man kā vienai no valdes loceklēm ir tiesības saņemt detalizētu finanšu pārskatu? Kopējais gada pārskats ir pieejams, bilance gan nav pieejama.

A
atbild:
16. martā, 2020
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Sākumā ir jāpieprasa nepieciešamā informācija rakstiski, tad būs oficiāls pierādījums. Ja nekas neizdodas, var vērsties tiesā.