Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Vai ūdensvada remonta laikā jānodrošina ar dzeramo ūdeni

J
jautā:
10. martā, 2020
Kārlis

Man ir jautājums par daudzdzīvokļu namu apsaimniekotāju. Namu apsaimniekotājs savā mājaslapā ir brīdinājis par ūdensvada remontdarbiem un iespējamo ūdens saduļķojumu 4 dienu garumā. Vai šādā gadījumā namu apsaimniekotājam ir jānodrošina dzeramā ūdens pieejamība iedzīvotājiem? Šobrīd pieejamā ūdens krāsa ir ķieģeļu brūna. Respektīvi, ūdens nav lietojams sadzīvē.

A
atbild:
13. martā, 2020
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Ja pārvaldnieks ir iepriekš brīdinājis un darbi notikuši plānoti, tad pārvaldniekam nav jānodrošina dzeramā ūdens piegāde.