Lasīšanai: 1 minūte

Vai var lauzt suņa pārdošanas līgumu

J
jautā:
08. februārī, 2020
Linda

Vai es varu lauzt suņa pārdošanas līgumu, ja pircēji ir iedevuši man suņu audzētavas kluba līgumu? Es neesmu šī kluba biedre. Un vēlos atgūt savu suni atpakaļ, jo pēc asarām un lūgšanās man vienkārši atbildēja: “Nē, suns tagad ir mūsu, jūs parakstījāt līgumu!”

A
atbild:
12. februārī, 2020
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Indra Dogādova, zvērināta advokāte

No jautājuma praktiski vispār nav saprotama tā būtība. Nav saprotams, ar ko ir noslēgts līgums, vai līgums ir izpildīts (jo jautājuma iesniedzējs norāda, ka līgums ir parakstīts, bet nav skaidrs, vai viņš ir samaksājis naudu u. tml.).

Vai jautājuma iesniedzējam bija zināms, kādam mērķim viņš suni pārdod?

Ņemot vērā minēto, pašlaik nav iespējams objektīvi atbildēt uz jautājumu, un ir nepieciešams detalizētāks situācijas apraksts.