Lasīšanai: 1 minūte

Kādi dokumenti jāiesniedz, lai legalizētu pārvietojamu dzīvojamo mājiņu

J
jautā:
01. februārī, 2020
Uldis

Kāda ražotāja dokumentācija nepieciešama, lai legalizētu pārvietojamu dzīvojamo mājiņu (40 m2), kura vairs netiek pārvietota? Vai ir derīgi dokumenti, kas izdrukāti no datora, ņemot vērā, ka mājiņa ražota pirms 40 gadiem, šī modeļa ražošana sen pārtraukta un oriģinālā dokumentācija nav pieejama?

A
atbild:
11. februārī, 2020
Inese Helmane
LV portāls
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Lai saskaņotu šādas ēkas būvniecību (novietošanu), nepieciešams izstrādāt un būvvaldē saskaņot ēkas būvprojektu.

Dokumentiem, kuri izdrukāti no datora, nav juridiska spēka. Tos iesniegt var, bet būvvaldes speciālisti nevarēs pieņemt lēmumu, pamatojoties uz šiem dokumentiem.

Sīkāk par šādu ēku uzstādīšanu var lasīt LV portāla skaidrojumā “Kā uzstādīt rūpnieciski ražotas vienstāva ēkas līdz 60 m²”.