Lasīšanai: 1 minūte

Vai par vienu parādu var būt divas piedziņas lietas

J
jautā:
02. janvārī, 2020
Ilze

Labdien! Kā rīkoties situācijā, kad vienu un to pašu izpildu dokumentu vairākkārt iesniedz piespiedu izpildei pret vienu un to pašu parādnieku? Proti, pret mani uzsāktas divas izpildu lietas pēc viena un tā paša izpildu dokumenta. Kādu likumu un tā pantu pārkāpj zvērināts tiesu izpildītājs šajā gadījumā?

A
atbild:
08. janvārī, 2020

Šādai situācijai nevajadzētu veidoties. Vienu un to pašu parādu (uz viena izpildu dokumenta pamata) piedzīt divkārši nevar. Iesakām Jums vērsties pie tiesu izpildītāja, lai noskaidrotu lietas faktiskos apstākļus un sev neskaidros jautājumus.