Lasīšanai: 1 minūte

Konta apķīlāšanas nosacījumi

J
jautā:
02. janvārī, 2020
Gunārs

Labdien! Uz jautājumu Nr. 18690 ir šāda atbilde: “Kamēr Jūsu bankas konts ir bloķēts, Jūs varat ar pasi vai personas apliecību bankas filiālē izņemt skaidrā naudā līdz 430 eiro mēneša ietvaros.” Bet, ja apdzīvotā vietā nav bankas filiāles, vai var izņemt naudu no bankomāta?

A
atbild:
07. janvārī, 2020

Ja tiesu izpildītājs ir apķīlājis Jūsu bankas kontu, tad bankomātā izņemt skaidrus naudas līdzekļus Jūs nevarat.