Lasīšanai: 1 minūte

Zemesgrāmatas apliecība pierāda īpašuma tiesības uz māju

J
jautā:
11. decembrī, 2019
Valentina

Ja mana māja tika pārdota izsolē un es vēlos slēgt nomas līgumu, kādus apliecinošus dokumentus par jaunā saimnieka īpašuma iegādi man jāpieprasa, lai pārliecinātos, ka viss ir likumīgi? Vai arī man pietiek ar mutisku paskaidrojumu?

A
atbild:
12. decembrī, 2019
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Imants Muižnieks, zvērināts advokāts, Dr. iur.

Nepieciešama zemesgrāmatas apliecība par jaunā īpašnieka īpašuma tiesībām uz māju.