Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzrakstīt iesniegumu tiesu izpildītājam

J
jautā:
09. decembrī, 2019
martins

Labdien! Vai varat, lūdzu, atsūtīt paraugu, kā pareizi rakstīt iesniegumu tiesu izpildītājai, lai viņa atbloķē kontu bankā “Citadele”?

A
atbild:
11. decembrī, 2019

Šādus iesniegumus raksta brīvā formā.

Savā iesniegumā lūdziet tiesu izpildītājam atķīlāt Jūsu kontu A/S “Citadele banka” un vienlaikus norādiet savu pamatojumu, kādēļ konts būtu jāatķīlā (piemēram, Jūs tajā saņemat darba algu).

Pievienojiet klāt iesniegumam dokumentu kopijas, kas apliecina Jūsu norādītos iemeslus, kādēļ konts būtu jāatbloķē, – apstiprinātas bankas konta izdrukas par pēdējiem 6 mēnešiem.

Jūs varat arī vērsties klātienē tiesu izpildītāja birojā un palūgt tiesu izpildītājam vai viņa biroja darbiniekam, lai Jums palīdz uzrakstīt iesniegumu.