Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Vai bērnudārzā drīkst nerīkot Ziemassvētku pasākumu

J
jautā:
20. novembrī, 2019
Maksims

Labdien! Mūsu bērnudārzā (valsts iestāde) šodien paziņoja, ka šogad neorganizēs nekādus ar Ziemassvētkiem saistītus pasākumus, arī neaicinās Salatēti, kas apdāvinās bērnus ar simboliskām dāvanām. Vai tas ir likumīgi? Vai tam tiek atvēlēti līdzekļi, ko finansē valsts?

A
atbild:
16. decembrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Iepazīstoties ar jautājumu, LV portāls ir sagatavojis plašāku skaidrojumu: “Ziemassvētku pasākums bērnudārzā – vai obligāts?”.