Kā noskaidrot, pie kura tiesu izpildītāja atrodas lieta

J
jautā:
18. novembrī, 2019
Edgars

Labdien! Līdz noteiktam vecumam vieglprātīgi uztvēru sodu nomaksu (CSDD, administratīvie sodi, līgumsodi, “Rīgas satiksmes” sodi, viens ātrais kredīts). Iestājoties krīzei, tie palēnām sakrājās, es tos neapmaksāju, tādēļ strādāju neoficiāli. Tā kā tie visi 10 gadu laikā ir sakrājušies un atdoti dažādiem tiesu izpildītājiem, man ir apjukums, kam un cik esmu parādā. Bet es vēlētos noteiktā grafikā visus sodus atmaksāt, lai, tā teikt, būtu brīvs un varētu savu darbu strādāt oficiāli. Kur var vērsties šādā situācijā? Atrodu tikai informāciju par kredītu parādu apvienošanu.

A
atbild:
29. novembrī, 2019

Varam paskaidrot, ka apvienot visas izpildu lietas pie viena tiesu izpildītāja nebūs iespējams. Jums būs jānokārto savas saistības atsevišķi pie katra tiesu izpildītāja, pie kura atrodas Jūsu lietas.

Informāciju piedziņas procesā piedzinējs, parādnieks vai viņu pilnvarotās personas bez maksas var saņemt, reģistrējoties elektronisko izsoļu tīmekļa vietnes sadaļā “Citi pakalpojumi”>“Manas izpildu lietas”. Šajā vietnē Jūs varēsiet noskaidrot, pie kuriem tiesu izpildītājiem atrodas Jūsu lietas.