Lasīšanai: 1 minūte

Ja nepareizi izvietotas ceļa zīmes

J
jautā:
05. novembrī, 2019
Edmunds

Sakiet, vai, piemēram uzņēmuma teritorijā drīkst nepareizi izvietot ceļa zīmes? Konkrēti T veida krustojuma galā zemāk par 3 m augstumu stāv zīme “Iebraukt aizliegts”, un tai abās pusēs ir zilās zīmes ar virzieniem pa labi un pa kreisi. It kā⬅️⛔➡️? Korekti? Šķiet, ka nepareizi. Būtu jābūt aizliegts nogriezties pa labi un pa kreisi. CSDD apstiprināja, ka nav pareizi, bet man nepieciešama precīza argumentācija, lai varētu iesniegt iesniegumu uzņēmuma vadībai sakarā ar to, ka daudzi darbinieki ir pārkāpuši šo aplamo zīmju kombināciju un tikuši sodīti.

A
atbild:
20. janvārī, 2020
Linda Ņikona
LV portāls

Latvijas Valsts ceļi (LVC) skaidro, ka, nezinot konkrētu adresi un situāciju vai balstoties tikai uz abstraktu shēmu, nav iespējams sniegt jēgpilnu atbildi.

LVC iesaka Jums sazināties ar attiecīgo LVC reģionālo nodaļu. Šādos gadījumos LVC brauc uz konkrēto adresi un uzstādītās ceļa zīmes pārbauda uz vietas.

LVC kontaktinformāciju var meklēt šeit.