Lasīšanai: 1 minūte

Tiesu izpildītājs var vērst piedziņu uz parādnieka kapitāldaļām

J
jautā:
03. novembrī, 2019
Vineta

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja man kā privātpersonai ir parāds, bet es atveru savu SIA mikrouzņēmumu, vai parāda piedziņa var tikt vērsta arī pret uzņēmuma mantu? Paldies!

A
atbild:
11. novembrī, 2019

Tiesu izpildītājs nevar vērst piedziņu pret uzņēmumam piederošu mantu, bet var vērst piedziņu uz parādniekam piederošajām kapitāldaļām uzņēmumā un pārdot tās izsolē.