Lasīšanai: 1 minūte

Ja skolotājam noslēgts līgums uz nenoteiktu laiku

J
jautā:
01. oktobrī, 2019
Inga

Skolotājam ir noslēgts līgums uz nenoteiktu laiku (pamatizglītības skolotājs). Kā rīkoties, ja skolotājs veic papildu pienākumu: vada pagarināto dienas grupu (pašvaldības finansējums līdz 31. maijam) un ir interešu izglītības skolotājs (valsts mērķdotācijas)? Vai skolotājam jāraksta iesniegums? Vai jāslēdz vienošanās par papildu darbu? Vai pietiek ar direktora rīkojumu par papildu darba veikšanu?

A
atbild:
15. oktobrī, 2019

Visi pienākumi, kas nav minēti darba līgumā, jānoformē ar vienošanos pie darba līguma un atbilstošais darba stundu apjoms jāiekļauj tarifikācijā: šajā gadījumā pagarinātās dienas skolotāja darba stundas vispārējās izglītības pedagogu tarifikācijā, bet interešu izglītības darba stundas – interešu izglītības pedagogu tarifikācijā.