Lasīšanai: 1 minūte

Nepastāv jēdziens “pārrakstīt īpašumu”

J
jautā:
18. septembrī, 2019
Kaspars

Labdien! Kādas būtu izmaksas, pārrakstot māju uz citu personu?

A
atbild:
11. decembrī, 2019
Signe Krūzkopa
LV portāls

No jautājuma nav saprotams, ko Jūs domājat ar pārrakstīšanu, jo var slēgt pirkuma, dāvinājuma un uztura līgumu.

Izmaksas ir atkarīgas no mājas vērtības un daudziem citiem aspektiem. Tāpēc pirmais solis būtu vērsties pie zvērināta notāra, lai noskaidrotu potenciālās izmaksas.