Lasīšanai: 1 minūte

Kā uzzināt, cik liels ir uzturlīdzekļu parāds valstij

J
jautā:
10. septembrī, 2019
Artis

Labdien! Es vēlētos uzzināt, cik daudz esmu valstij parādā par alimentiem.

A
atbild:
19. septembrī, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Informācija par visām Uzturlīdzekļu garantiju fonda parādnieku reģistrā reģistrētajām uzturlīdzekļu lietām, kurās lietotājs reģistrēts kā parādnieks, ir pieejama portālā www.latvija.lv, izmantojot e-pakalpojumu “Informācija par uzturlīdzekļu parādu. Papildu jautājumu gadījumā aicinām personīgi sazināties ar Uzturlīdzekļu garantiju fonda administrāciju.