Lasīšanai: 1 minūte

Cik plašas ir iespējas strādāt par skolotāju

J
jautā:
08. septembrī, 2019
Kristīne

Labdien! Cik plašas ir iespējas strādāt par skolotāju, ja iepriekš ir iegūts akadēmiskais bakalaurs noteiktā zinātnes nozarē, savukārt pašreiz apgūstu pirmsskolas izglītības skolotāja profesiju?

A
atbild:
18. septembrī, 2019

Ar pirmsskolas izglītības skolotāja kvalifikāciju varēsiet strādāt par pirmsskolas pedagogu un pamatskolas 1. klases pedagogu.

Ar augstāko izglītību (bakalaura grādu) attiecīgajā zinātņu nozarē un skolotāja kvalifikāciju (arī pirmsskolas skolotāja kvalifikāciju) – par vispārējās izglītības pedagogu, mācot apgūtajai zinātņu nozarei atbilstošo mācību priekšmetu.

Lai sniegtu precīzāku atbildi, būtu jāredz iegūtās izglītības dokuments un jāzina, kādus mācību priekšmetus kādās izglītības programmās vēlaties mācīt.