Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Ja čeks būs, pašvaldība to apmaksās

J
jautā:
06. janvārī, 2013
ansis bedritis

Man ir piešķirta rehabilitācijai nauda, gribēju Jaunķemeros to izdarīt, bet izrādās - samaksa sākumā jāveic man. Pēc tam tas tiek atmaksāts, bet ja man tās naudas nav, es un pārējie to iedalīto naudu nekad nevarēsim izmantot.

A
atbild:
11. janvārī, 2013
Lolita Lūse
LV portāls

Iespējams, Jūs jautājat par pašvaldības sniegtu sociālo palīdzību rehabilitācijai - pašvaldība lēmusi apmaksāt noteiktu summu par rehabilitācijas pakalpojumiem. Lai pašvaldība Jums šo pakalpojumu varētu apmaksāt, vajadzīgi dokumenti, ka esat šo pakalpojumu saņēmis un ka Jums jāatmaksā tieši šāda naudas summa.

Ja Jums nav līdzekļu, lai par rehabilitāciju samaksātu, varat lūgt palīdzību pašvaldībā vai arī meklēt iespēju naudu aizņemties un atdot to tad, kad pašvaldība Jums būs apmaksājusi čekus par rehabilitācijas izdevumiem.