Lasīšanai: 1 minūte

Kā pedagogam nosaka darba laiku

J
jautā:
16. augustā, 2019
Anita

Vēlos saprast, kā nosaka darba laiku vispārējās izglītības pedagogam. Vai pedagogam izglītības iestādē ir jāuzturas tikai kontaktstundu un konsultāciju laikā un brīvstundās pedagogs var atrasties ārpus izglītības iestādes, kā arī gatavoties mācību stundām? Vai labot mājas darbus un pārbaudes darbus pedagogs var ārpus izglītības iestādes? Vēlos saprast, cik ilgi darba dienā direktors var likt pedagogam atrasties izglītības iestādē.

A
atbild:
22. augustā, 2019

Normatīvie akti (likumi vai Ministru kabineta noteikumi) nenosaka, cik ilgi darba dienā pedagogam jāuzturas izglītības iestādē. To nosaka katras konkrētās izglītības iestādes darba kārtības noteikumi, kas tiek saskaņoti ar izglītības iestādes dibinātāju.