Lasīšanai: 1 minūte

Vai ir iespējams uzlabot atzīmi

J
jautā:
04. augustā, 2019
Ināra

Esmu studente Latvijas Universitātē. Mācīšos 2. kursā. Esmu perfekcioniste. Diemžēl 1. kursā divos priekšmetos saņēmu vērtējumu 5 (viduvēji). Visi pārējie vērtējumi ir 8 un 9. Vai šajā gadījumā izglītojamajiem ir tiesības uzlabot šo vērtējumu uz augstāku atzīmi, piemēram, 2. kursā? Es to darītu pat tad, ja tas ir maksas pakalpojums.

A
atbild:
23. augustā, 2019

Ņemot vērā Augstskolu likuma 5. panta 2.1 daļā noteikto, augstskolas pašas īsteno savas iekšējās kvalitātes nodrošināšanas sistēmas, kuru ietvaros arī izveido un publisko tādus studējošo sekmju vērtēšanas kritērijus, nosacījumus un procedūras, kas ļauj pārliecināties par paredzēto studiju rezultātu sasniegšanu. Arī Latvijas Universitātē ir izstrādāti iekšējās kārtības noteikumi studējošajiem. Ar noteikumiem var iepazīsties LU tīmekļa vietnē.

Tas nozīmē, ka atbildi uz savu jautājumu Jūs varat rast pašā LU, savā fakultātē, pie docētāja vai LU Studiju departamentā.