Lasīšanai: 1 minūte

Kur meklēt palīdzību, ja ārzemēs pazudis tuvinieks

J
jautā:
02. augustā, 2019
Rita

Kā notiek ārvalstīs (Lielbritānijā) pazudušu cilvēku meklēšana, un kur jāvēršas ar iesniegumu: policijā vai Ārlietu ministrijā? Kāda ir meklēšanas procedūra?

A
atbild:
06. augustā, 2019
Edīte Brikmane
LV portāls

Ja ir aizdomas, ka tuviniekam ārvalstī ir notikusi kāda nelaime, jāvēršas Valsts policijā ar iesniegumu. Plašāks izklāsts, kā rīkoties šādā situācijā un ko tādā gadījumā var darīt Valsts policija un Ārlietu ministrijas Konsulārais dienests, ir pieejams LV portāla skaidrojumā, kur meklēt palīdzību, ja ārzemēs pazudis cilvēks.