TĒMA: Pirmsskola

Par izmaiņām Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu darbinieku atalgojumā

J
jautā:
22. jūlijā, 2019
Sandra

Labdien! Vēlētos uzzināt par likumu, ko esmu izlasījusi portālā riga.lv. Tur rakstīts, ka no š. g. 1. septembra tiks paaugstinātas algas (piemaksas) RPII iestādes skolotāju palīgiem, medicīnas māsām un pavāriem. Šo jautājumu uzdevu savai darba vadītājai, mums tika atbildēts, ka nekā tāda nebūs. Kur varētu atrast plašāku informāciju par iepriekš minētā likuma pareizību?

A
atbild:
03. septembrī, 2019
Rīgas dome
Izglītības, kultūras un sporta departaments

Pamatojoties uz Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2019. gada 27. maija iekšējiem noteikumiem Nr. 11 “Izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, darbinieku amatu vienību skaita un darba samaksas noteikšanas kārtība” no 2019. gada 1. maija tika paaugstināts atalgojums ārstniecības personālam pirmsskolas izglītības iestādēs (ārstam par 258 eiro; medicīnas māsai – 101 eiro; speciālās pirmsskolas izglītības iestādēs un medicīnas māsai – 40 eiro). Savukārt no 2019. gada 1. septembra paaugstināts atalgojums pārējam saimnieciskajam personālam pirmsskolas izglītības iestādēs (šefpavāram par 50 eiro, pavāram – 40 eiro, skolotāja palīgam – 40 eiro, saimniecības vadītājam – 25 eiro un lietvedim – 25 eiro).