Lasīšanai: 1 minūte

Ja nav zināms transportlīdzekļa īpašnieks

J
jautā:
15. jūlijā, 2019
Aigars

Labdien! Esmu iegādājies māju ar zemi pilsētas teritorijā. Manā īpašumā ir ilgstoši pamestas automašīnas. Tika izsaukta pašvaldības policija. Viņi konstatēja, ka automašīnām nav valsts reģistrācijas numurzīmes, līdz ar to viņi neko nevar izdarīt. Kā man rīkoties tālāk?

A
atbild:
16. augustā, 2019
Linda Balode
LV portāls

Šādos gadījumos jāvēršas Valsts policijā, nevis pašvaldības policijā. Proti, ja transportlīdzekļiem nav numura zīmes, tie ir jāpārbauda. Gadījumos, kad nav zināms transportlīdzekļa īpašnieks, tikai Valsts policija var to noskaidrot un noteikt automašīnas pašreizējo statusu. Iespējams, automašīnas ir zagtas vai izmantotas nelegālās darbībās.