Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Ievedmuitas nodoklis konkrētai precei jānoskaidro VID

J
jautā:
13. jūlijā, 2019
Kristaps

Labdien! Vēlos noskaidrot ievedmuitas nodokli motorlaivai, kuras svaras pārsniedz 100 kg un garums ir mazāks par 7,5 m. ES KN kods – 89039991.

A
atbild:
18. jūlijā, 2019
Lidija Dārziņa
LV portāls

Par preces importu maksājamo nodokli jānoskaidro Valsts ieņēmumu dienestā (VID). Saziņas iespējas norādītas VID tīmekļvietnē, tajā skaitā iespējams zvanīt uz VID konsultatīvo tālruni 67120000, izvēloties otro tēmu “Muita”.